Komentarze   

+31 #1 kokuska 2018-10-04 09:52
Przecież Lecha prawie nie ma na Kokuszce powinien startować na Miliku ,uważam że każdy kandydat powinien być ze swojego miejsca zamieszkania, miejsca z którym wiąże swoją przyszłość
Cytować
+42 #2 Kaktus Kolec 2018-10-04 17:19
Zięć,teściowa,k oledzy z regionalnego zespołu ,wszystkie głosy się liczą- Tylko jakie Ci państwo posiadaja doświadczenie w zakresie zarzadzania dobrem publicznym? (Mam na myśli radnych przyszlych na tej liście)Pozdrawi am czytelników :)
Cytować
+42 #3 Vučji Pãstir 2018-10-04 17:45
Ja wam nie wierzę,ja wam nie zaufam a znając życie to waszym celem jest poprawić jakoś egzystencji w gminie jedynie sobie i waszym rodzinom i znajomym a nie mnie i wielu innym mieszkańcom gminy.Pani Kulig była by jakąś alternatywą dla Janeczka ale jej sposób bycia ogranicza się do hermetycznej grupy ludzi,znajomych i rodziny,zajmują cych się jedynie sobą a innych traktują jak wrogów lub jak jakiś gorszy sort.
Cytować
+35 #4 #sumienie# 2018-10-04 18:15
Dariusz Łomnicki
Aktywny działacz na rzecz "Osiedla Miasto" załatwił sobie miejsce postojowe na Rynku (poprzez Sekretarza za zgodą Janeczka).
Umila wszystkim sąsiadom życie do okola, empatia i chęć pomocy doprowadza wszystkich do łez.
Udział w zebraniach osiedlowych w ostatnich kilkunastu latach zero!
Twój głos - Wspólna przyszłość :( POMOCY!!!
Cytować
+48 #5 #domel# 2018-10-04 18:22
Monika BOŁOZ sąsiadka Sekretarza potrafi skrytykować każdego. Aktywna działaczka na rzecz rozwoju naszego miasta od nadmiaru pomysłów wszystkich boli już głowa.Teściowa Dariusza Łomnickiego Okręg wyborczy nr 2.
Twój głos- wspólna porażka !!!!!!!!!!
Cytować
+37 #6 Cyc 2018-10-05 07:28
Cytuję #domel#:
Monika BOŁOZ sąsiadka Sekretarza potrafi skrytykować każdego. Aktywna działaczka na rzecz rozwoju naszego miasta od nadmiaru pomysłów wszystkich boli już głowa.Teściowa Dariusza Łomnickiego Okręg wyborczy nr 2.
Twój głos- wspólna porażka !!!!!!!!!!

:oops:Zgadza się p o r a ż k a :lol: :lol:
Cytować
+43 #7 wyborca 2018-10-05 10:39
Emocje widzę są ogromne to dobrze. Co tak urzędasy się trzęsiecie na myśl o Kuligowej?
A może to i dobrze! Dosyć tego kiszenia się we własnym sosie.
Kobieta spełniona, przedsiębiorcza i potrafi coś dla społeczeństwa zrobić. Czyli zorganizowana. Aktywizuje nie tylko niepełnosprawny ch ale i seniorów a to już jest osiągnięcie.
M.in dzięki niej udało się skierować do leczenia kilkadziesiąt piwniczanów z chorymi tarczycami i nie tylko. To są realne problemy, a nie szukanie kieliszka w Gruzji.
Nie wdaje się w pyskówki, nawet projekt trafił do konkursu na projekt obywatelksi znaczy wie jak pisać wnioski i kogo znać.
A towarzystwo miłośników Piwnicznej gdzie macie te wnioski?
Kto na kogo zagłosuje to jego sprawa, ale ja już wiem ;)
Cytować
-12 #8 wyborca 2018-10-05 10:42
Cytuję Vučji Pãstir:
Ja wam nie wierzę,ja wam nie zaufam a znając życie to waszym celem jest poprawić jakoś egzystencji w gminie jedynie sobie i waszym rodzinom i znajomym a nie mnie i wielu innym mieszkańcom gminy.Pani Kulig była by jakąś alternatywą dla Janeczka ale jej sposób bycia ogranicza się do hermetycznej grupy ludzi,znajomych i rodziny,zajmujących się jedynie sobą a innych traktują jak wrogów lub jak jakiś gorszy sort.Skoro jej sposób bycia ogranicza się m.in do rodziny - to chyba dobrze nie? Szanujcie i swoją bo to podstawa, chyba, że czegoś nie rozumiem to mnie uderzcie
Znajomych - dobrze, że nie jest przyjaciółką wszystkich bo wtedy to nic człowiek nie ma.
Innych traktują jak wrogów? Czy raczej inni traktują ja jak wroga?
Oj nie lubią piwnicony jak się do nich ktoś uśmiecha bo już myślą, że się wyśmiewa. Oj nie znajo piwnicony stare po prostu usmiechu
Cytować
-44 #9 Kosarzyska 2018-10-05 10:43
O! Porębska! Wreszcie świeża krew na Kosarzyskach!
Brawo dla komitetu za nowe twarze.
Cytować
+35 #10 mieszkaniec I 2018-10-05 10:49
Cztery lata wstecz pisano, Maria rządzi bo wprowadziła aż pięciu ludzi do obecnej rady, gdzie oni teraz są, czyżby się odwrócili. Pani Mario znów nam obiecujesz a tym razem promujesz Panią Mordarską. Proszę Pani był Kogut , potem Mularczyk i co , nico każdy z nich nie pomógł stowarzyszeniu tylko się promował. Żal że Pani nie wyciąga wniosków, to nie jest dobre dla stowarzyszenia.
Cytować
-6 #11 Kumaty 2018-10-06 13:52
Cytuję mieszkaniec I:
Cztery lata wstecz pisano, Maria rządzi bo wprowadziła aż pięciu ludzi do obecnej rady, gdzie oni teraz są, czyżby się odwrócili. Pani Mario znów nam obiecujesz a tym razem promujesz Panią Mordarską. Proszę Pani był Kogut , potem Mularczyk i co , nico każdy z nich nie pomógł stowarzyszeniu tylko się promował. Żal że Pani nie wyciąga wniosków, to nie jest dobre dla stowarzyszenia.
to o nich świadczy spróbowali się na jej plecach a teraz be nikt bo o nich nie słyszał
Cytować
+26 #12 Co piso 2018-10-06 17:14
Cytuję kokuska:
Przecież Lecha prawie nie ma na Kokuszce powinien startować na Miliku ,uważam że każdy kandydat powinien być ze swojego miejsca zamieszkania, miejsca z którym wiąże swoją przyszłość

Piejo kury, piejo. Ni majo koguta..
Cytować
+24 #13 Kaktus Kolec 2018-10-07 18:11
A jesli chodzi o P. Marię ,to zycze zeby dalej rozwijała sie w tym co robi a robi to należycie ,jednak na burmistrza potrzeba jest gospodarza obiektywnego ,który bedzie dzialac ,podrjmowac decyzje itp.Oczywiscie w kierunku rozwoju ,ulepszania standardu zycia w miescie i gminie .Wiadomo co za tym idzie :)
Cytować
-12 #14 Obserwator 2018-10-07 20:41
Cytuję mieszkaniec I:
Cztery lata wstecz pisano, Maria rządzi bo wprowadziła aż pięciu ludzi do obecnej rady, gdzie oni teraz są, czyżby się odwrócili. Pani Mario znów nam obiecujesz a tym razem promujesz Panią Mordarską. Proszę Pani był Kogut , potem Mularczyk i co , nico każdy z nich nie pomógł stowarzyszeniu tylko się promował. Żal że Pani nie wyciąga wniosków, to nie jest dobre dla stowarzyszenia.


a ja dzisiaj co znalazłem na Facebooku Kuligowej:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2251105311629515&type=1&l=5160864699

Znaczy się kontakt jest utrzymany. Wnioski są takie, że kobita robi swoje, a nie ogląda się na promowanie z kim pija kawę. Budowa w trakcie, Mularczyk kontakt jak widzę utrzymuje
Cytować
+28 #15 mieszkaniec 2 2018-10-08 05:36
O tej Pani wystarczy posłuchać opinii w ośrodku zdrowia w jej najbliższym otoczeniu pielęgniarek ,nie są to opinie pozytywne włos się na głowie jeży
Cytować
-23 #16 piw2 2018-10-08 08:11
Cytuję mieszkaniec 2:
O tej Pani wystarczy posłuchać opinii w ośrodku zdrowia w jej najbliższym otoczeniu pielęgniarek ,nie są to opinie pozytywne włos się na głowie jeży


Bo nie siedzi z nimi w rejestracji na kawce tylko poszła dalej? No też bym była zła, kawa zrobiona a ona nie pije ;)
Cytować
+15 #17 bania 2018-10-08 09:32
Cytuję piw2:
Cytuję mieszkaniec 2:
O tej Pani wystarczy posłuchać opinii w ośrodku zdrowia w jej najbliższym otoczeniu pielęgniarek ,nie są to opinie pozytywne włos się na głowie jeży


Bo nie siedzi z nimi w rejestracji na kawce tylko poszła dalej? No też bym była zła, kawa zrobiona a ona nie pije ;)

Aakkurat. :D
Cytować
-3 #18 Kumaty 2018-10-08 10:58
Cytuję mieszkaniec 2:
O tej Pani wystarczy posłuchać opinii w ośrodku zdrowia w jej najbliższym otoczeniu pielęgniarek ,nie są to opinie pozytywne włos się na głowie jeży

Bo ośrodek to największe źródło bajek w okolicy a takie zaprcowane najbardziej Pani J....A z góry
Cytować
+17 #19 ... 2018-10-09 14:49
Cytuję wyborca:
Emocje widzę są ogromne to dobrze. Co tak urzędasy się trzęsiecie na myśl o Kuligowej?
A może to i dobrze! Dosyć tego kiszenia się we własnym sosie.
Kobieta spełniona, przedsiębiorcza i potrafi coś dla społeczeństwa zrobić. Czyli zorganizowana. Aktywizuje nie tylko niepełnosprawnych ale i seniorów a to już jest osiągnięcie.
M.in dzięki niej udało się skierować do leczenia kilkadziesiąt piwniczanów z chorymi tarczycami i nie tylko. To są realne problemy, a nie szukanie kieliszka w Gruzji.
Nie wdaje się w pyskówki, nawet projekt trafił do konkursu na projekt obywatelksi znaczy wie jak pisać wnioski i kogo znać.
A towarzystwo miłośników Piwnicznej gdzie macie te wnioski?
Kto na kogo zagłosuje to jego sprawa, ale ja już wiem ;)

Jak taka dobra w opiece nad niepełnosprawny mi to niech się nie pcha do samorządu.
Cytować
+23 #20 xyz 2018-10-09 14:51
Cytuję wyborca:
Cytuję Vučji Pãstir:
Ja wam nie wierzę,ja wam nie zaufam a znając życie to waszym celem jest poprawić jakoś egzystencji w gminie jedynie sobie i waszym rodzinom i znajomym a nie mnie i wielu innym mieszkańcom gminy.Pani Kulig była by jakąś alternatywą dla Janeczka ale jej sposób bycia ogranicza się do hermetycznej grupy ludzi,znajomych i rodziny,zajmujących się jedynie sobą a innych traktują jak wrogów lub jak jakiś gorszy sort.Skoro jej sposób bycia ogranicza się m.in do rodziny - to chyba dobrze nie? Szanujcie i swoją bo to podstawa, chyba, że czegoś nie rozumiem to mnie uderzcie
Znajomych - dobrze, że nie jest przyjaciółką wszystkich bo wtedy to nic człowiek nie ma.
Innych traktują jak wrogów? Czy raczej inni traktują ja jak wroga?
Oj nie lubią piwnicony jak się do nich ktoś uśmiecha bo już myślą, że się wyśmiewa. Oj nie znajo piwnicony stare po prostu usmiechu

Nie lubią jak się uśmiecha po podskórnie czują że coś kombinuje. Zwyczajnie. Kto się na ludziach zna ten rozumie.
Cytować
+25 #21 ... 2018-10-09 14:53
Cytuję piw2:
Cytuję mieszkaniec 2:
O tej Pani wystarczy posłuchać opinii w ośrodku zdrowia w jej najbliższym otoczeniu pielęgniarek ,nie są to opinie pozytywne włos się na głowie jeży


Bo nie siedzi z nimi w rejestracji na kawce tylko poszła dalej? No też bym była zła, kawa zrobiona a ona nie pije ;)

Gdzie poszła? Dalej?W czym dalej? Śmiech na sali puste krzesła.
Cytować
+60 #22 dziwne 2018-10-09 21:31
a co to tak tu trzęsiecie się raptem nad jednym plakatem? Każdy i tak zagłosuje w zgodzie z sumieniem. Jakie są fakty każdy widzi, ale czy rozumie to drugie.
Ja tam pozdrawiam wszystkich kandydatów, a wyborców jeszcze mocniej, choćby minusów naklikali to na mojej karcie wyborczej decyduję JA!
Dobranoc ;)
Cytować
+32 #23 juhu 2018-10-11 14:11
Cytuję ...:
Cytuję wyborca:
Emocje widzę są ogromne to dobrze. Co tak urzędasy się trzęsiecie na myśl o Kuligowej?
A może to i dobrze! Dosyć tego kiszenia się we własnym sosie.
Kobieta spełniona, przedsiębiorcza i potrafi coś dla społeczeństwa zrobić. Czyli zorganizowana. Aktywizuje nie tylko niepełnosprawny ch ale i seniorów a to już jest osiągnięcie.
M.in dzięki niej udało się skierować do leczenia kilkadziesiąt piwniczanów z chorymi tarczycami i nie tylko. To są realne problemy, a nie szukanie kieliszka w Gruzji.
Nie wdaje się w pyskówki, nawet projekt trafił do konkursu na projekt obywatelksi znaczy wie jak pisać wnioski i kogo znać.
A towarzystwo miłośników Piwnicznej gdzie macie te wnioski?
Kto na kogo zagłosuje to jego sprawa, ale ja już wiem ;)

Jak taka dobra w opiece nad niepełnosprawnymi to niech się nie pcha do samorządu.


to może dlatego czuje powołanie bo niepełnosprawny ch tam nie brakuje ale inaczej...
Cytować
-4 #24 huzia na Józia 2018-10-13 14:46
Cytuję mieszkaniec 2:
O tej Pani wystarczy posłuchać opinii w ośrodku zdrowia w jej najbliższym otoczeniu pielęgniarek ,nie są to opinie pozytywne włos się na głowie jeży

a Ty nie masz rozumu, żeby samemu sobie opinię wyrobić? Jakbym wierzył we wszystko co ludzie mówią to już bym dawno z tego świata uciekał, ciekawe, że ośrodek to tak kształtuje nie tylko zdrowie piwnicoków ale i światopogląd ;D toż loża ekspercka
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Wybory 2018 r.

15 październik 2018 673 3
Maria Kulig i Dariusz Chorużyk odmówili udziału w debacie kandydatów na burmistrza Piwnicznej Zdroju. Na zaproszenie mieszkańców odpowiedzieli Danuta Lelito i obecny burmistrz uzdrowiska Zbignie... Czytaj więcej
12 październik 2018 837 12
Szanowni Mieszkańcy! Drodzy Wyborcy ! Komitet Wyborczy Wyborców „Twój głos – wspólna przyszłość” zaprasza na spotkanie przedwyborcze z kandydatem na burmistrza p. Marią Kulig w dniu 14... Czytaj więcej
12 październik 2018 1207 30
Szanowni Państwo! W związku z wciąż pojawiającymi się sprzecznymi informacjami dot. uczestnictwa w Debacie kandydatów na burmistrza pragniemy poinformować, że w dniu 9 października poinformo... Czytaj więcej
12 październik 2018 510 2
…zachodzę w głowę, czemu Komitet Wyborczy Zbigniewa Janeczka tak się wstydzi swojego kandydata, że nie miał odwagi oznakować jego plakatów czy programu wyborczego. No bo nie miał. A Zbignie... Czytaj więcej
12 październik 2018 1038 15
Już w sobotę w Piwnicznej wielkie święto demokracji lokalnej – pierwsza debata kandydatów na Burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój. Wezmą w niej udział dwaj pretendenci do fotela burmist... Czytaj więcej
12 październik 2018 610 2
Poniżej linki do profilu Facebooku oraz do interpelacji na sesji Starostwa Powiatowego: https://www.facebook.com/marian.dobosz.1 http://www.starostwo.nowy-sacz.pl/pl/interpelacje-v-kadencja-mdobosz Czytaj więcej
11 październik 2018 485 6
Jako Radna powiatowa, główny nacisk położę na dbałość o zrównoważony rozwój Doliny Popradu, stworzenie Silnej Marki, poprzez wykorzystanie jej potencjału; zacieśnienie współpracy teryto... Czytaj więcej
08 październik 2018 1019 8
Doszły mnie słuchy, że podobno kandydaci (lub jeden kandydat) na radnych Komitetu Wyborczego Zbigniewa Janeczka nagrywali spotkania przedwyborcze. Czy dla odległej potomności, czy dla bliższych... Czytaj więcej
02 październik 2018 1988 27
Kosarzyska – obok Łomnicy i Zubrzyka – były ponoć preferowanym terenem działań burmistrza Janeczka (z dodatkiem Mariusza Lisa). Jednak na zebranie przyszli ludzie z górnych osiedli, którzy... Czytaj więcej
02 październik 2018 1853 27
13 października odbędzie się ważne wydarzenie dla mieszkańców gminy Piwniczna-Zdrój - debata kandydatów na burmistrzów. Do udziału zostali zaproszeni wszyscy kandydaci ubiegający się o fot... Czytaj więcej
02 październik 2018 484 0
Na podstawie art. 182 § 1 w związku z art. 181a ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018 r. poz. 754, 1000 i 1349) Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I postanawia, co nastę... Czytaj więcej
02 październik 2018 418 0
Na podstawie art. 435 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018 r. poz. 754, 1000 i 1349) Miejska Komisja Wyborcza w Piwnicznej-Zdroju podaje do wiadomości publicznej i... Czytaj więcej
02 październik 2018 329 0
Na podstawie art. 481 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018 r. poz. 754, 1000 i 1349) Miejska Komisja Wyborcza w Piwnicznej-Zdroju podaje do wiadomości publicznej inform... Czytaj więcej
02 październik 2018 229 0
Czytaj więcej na: https://bip.malopolska.pl/umigpiwnicznazdroj,a,1492281,postanowienie-komisarza-wyborczego-w-nowym-saczu-w-sprawie-powolania-terytorialnych-komisji-wyborczy.html Czytaj więcej
02 październik 2018 269 0
Na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018 r. poz. 754, 1000 i 1349) Czytaj więcej
02 październik 2018 1073 1
INFORMACJA Burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój z dnia 16 sierpnia 2018 r. Czytaj więcej

DEBATA WYBORCZA ONLINE NA ŻYWO TU

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

SŁUP OGŁOSZENIOWY

Ogłoszenia i Reklamy