Dzisiaj rano (tzn. 16.05.2019 r.) Komendant Miejski Policji – insp. Jarosław Tokarczyk wraz ze swoim Zastępcą – podinsp. Adamem Bukańskim, wręczył dwóm policjantom rozkazy personalne o powołaniu na wyższe stanowiska służbowe. Decyzją szefa sądeckiej Policji kom. Leszek Górski awansował na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Piwnicznej-Zdroju, natomiast nadkom. Bogusław Żytkowicz na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Grybowie.Obaj funkcjonariusze pełnili swoje obowiązki na tych stanowiskach od końca lutego br.

Komendant Tokarczyk gratulując awansu, podkreślił, że jest on docenieniem dotychczasowej służby funkcjonariuszy, ich zaangażowania i wkładu w sukcesy sądeckiej Policji, a jednocześnie dalszą motywacją do równie aktywnego działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Sądecczyzny.

Awansowani policjanci służą w formacji od kilkudziesięciu lat i mają spore doświadczenie zawodowe. Kom. Leszek Górski służy w Policji od ponad 27 lat, ostatnio na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Grybowie, natomiast nadkom. Bogusław Żytkowicz ponad 24 lata, ostatnio na stanowisku specjalisty Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej Policji.

źródło i fot.: KMP Nowy Sącz

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy