Wiadomości z Miasta i Gminy Piwniczna-ZDRÓJ

Edward Bogaczyk, poprzednik Zbigniewa Janeczka, pokonanego w ostatnich wyborach samorządowych przez Dariusza Chorużka, służy nowemu gospodarzowi Piwnicznej-Zdroju pełną pomocą. Gotów jest go wprowadzić w tajniki funkcjonowania samorządu. Co z tego wyniknie? Czytaj więcej na: http://sadeczanin.info/wiadomosci-wybory-samorzadowe-2018/piwniczna-zdroj-bogaczyk-chce-wprowadzac-choruzyka-co-z-tego

źródło i fot.: www.sadeczanin.info [ES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.]
Fot.: archiwum sadeczanin.info

Komentarze   

+66 #1 Antek 2018-11-26 20:01
I się zaczyna od nowa. Bogaczyk. Szkoda gadać.
Cytować
+31 #2 ... 2018-11-26 20:18
mam nadzieje że z przedszkola się p. Burmistrz nie wycofa
Cytować
+77 #3 PAMIĘTAM 2018-11-26 20:20
JEŻELI CHORUŻYK BĘDZIE SŁUCHAŁ PORAD TAKIEGO GOŚCIA TO TRACĘ W NIEGO WIARĘ, PRZECIEŻ EB TO FACET KTÓRY ZADŁUŻYŁ NASZĄ GMINĘ NA KWOTĘ 27 MLN ZŁ, NIE ZAUWAŻYŁ ŻE NA JEGO BASENACH ZAPOMNIANO WYBUDOWAĆ WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ,NIE WIE CZYM SIĘ RÓŻNI OCYNK OD NIE RDZEWKI, O WIELU INNYCH JEGO BUBLACH NIE WSPOMNĘ,NO I OCZYWIŚCIE NASZ UKOCHANY EDZIU CHCIAŁ SPRZEDAĆ CZERCZ ZA KWOTĘ 700 TYŚ ZŁ NA SZCZĘŚCIE POPRZEDNIA RADA TO ZABLOKOWAŁA TAKICH DORADCÓW GONIĆ I TO DLA DOBRA PIWNICZNEJ
Cytować
+86 #4 yetiz 2018-11-26 20:50
p.Dariuszu ten pan to dla pana KATASTROFA
Cytować
-12 #5 czorny 2018-11-26 22:26
murarz tynkarz wrócił....macie "NOWE" lepsze rządy.
MASAKRA!!!!!
Cytować
+31 #6 DORADCA ? 2018-11-27 08:28
PPP czyli Partnerstwo Publiczno - Prywatne, polega ono na tym że prywatny inwestor wykłada kasę na całą inwestycję , potem gmina musi go oczywiście spłacać a on robi na tym dwa razy większą kasę niż musiałaby wyłożyć gmina na samo jej sfinansowanie, POMYSŁ TYPOWY W STYLU EDZIA NA DOBICIE GMINY !!
Cytować
+25 #7 Kiermasz 2018-11-27 09:43
Pewnej kobiecie rodzice muszą pomagać, bo juz trójka trudnych dzieci do kompletu. Nie daje rady i nie może już nadążyć. Pracy na 20 lat. No ale w polityce to przecież zupełnie inaczej, jak ktoś doradza. :cry:
Cytować
-12 #8 yeti 2018-11-27 09:55
no i co referendom będzie ?bo mi nie o taką władze chodziło /doradca z milionami w tle /
Cytować
+72 #9 Grud 2018-11-27 11:54
Cytuję PAMIĘTAM:
JEŻELI CHORUŻYK BĘDZIE SŁUCHAŁ PORAD TAKIEGO GOŚCIA TO TRACĘ W NIEGO WIARĘ, PRZECIEŻ EB TO FACET KTÓRY ZADŁUŻYŁ NASZĄ GMINĘ NA KWOTĘ 27 MLN ZŁ, NIE ZAUWAŻYŁ ŻE NA JEGO BASENACH ZAPOMNIANO WYBUDOWAĆ WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ,NIE WIE CZYM SIĘ RÓŻNI OCYNK OD NIE RDZEWKI, O WIELU INNYCH JEGO BUBLACH NIE WSPOMNĘ,NO I OCZYWIŚCIE NASZ UKOCHANY EDZIU CHCIAŁ SPRZEDAĆ CZERCZ ZA KWOTĘ 700 TYŚ ZŁ NA SZCZĘŚCIE POPRZEDNIA RADA TO ZABLOKOWAŁA TAKICH DORADCÓW GONIĆ I TO DLA DOBRA PIWNICZNEJ

Teraz Czercz poszedł za niecałe 200 tys
Cytować
+50 #10 4-letnie echo 2018-11-27 13:14
Czy to ten Pan ktory nam przez cale dlugie lata gorska kolejke do Szczawnicy budowal? Nawet ekspertyzy za ktore gmina kupe forsy wyplacila jakims z AGH expertom,w archiwum magistrackim sa do wgladu. Kazdy z nas jest inny ,naturalna to sprawa i w tej roznorodnosci sa ludze ktorzy czego by sie nie dotkneli to.......spitola. Ten typ tak ma! Przedstawicielem tego gatunku to wlasnie ten Pan ze zdjecia.
Jesli nowy Burmistrz skorzysta z "uslug" P.Bogaczyka bedzie to dowodem, ze nowy Burmistrz jest "SL'UPEM" starego UKLADU. W takim ukladzie pozostanie nam mieszkancom Piwnicznej odbyc podroz kolejka do Szczawnicy. Rezerwacje biletow przyjmuje kasa Kobierzyn.
Cytować
+60 #11 TylkoNieTo 2018-11-27 14:25
Temu Panu już podziękujemy...
Cytować
-12 #12 XXX 2018-11-27 15:00
TRZEBA BYŁO MYŚLEĆ PRZED WYBORAMI
NIE WIDZIELIŚCIE JAKICH CHORUŻYK MIAŁ WYSTAWIONYCH
KANDYDATÓW NA RADNYCH...
Cytować
+82 #13 ##x## 2018-11-27 15:05
Panie Dariuszu niech Pan się nie otacza takimi ludźmi, E.Bogaczyk cofnął Piwniczną 100lat wstecz, jemu powinni zrobić audyt - podejrzewam że poszedł by siedzieć za niegospodarność. Jak Pan wejdzie w układy z tą ekipą to ludzie zaczną wieszać na Panu psy. Niech Pan rządzi wg własnego pomysłu a nie korzysta z rad ludzi, którzy o rządzeniu nie mieli bladego pojęcia.
Cytować
+77 #14 Wyborca 2018-11-27 18:11
Panie Bogaczyk, niech Pan już da spokó i przejdzie na emeryturę. Kończ Waść, wstydu oszczędź!
Mam nadzieję, że nowy Burmistrz nie będzie korzystał z porad, bo wtedy trzeba będzie zacząć podatki w innym mieście..
Cytować
0 #15 ivan 2018-11-27 18:26
chętnie usłyszałbym stanowisko pana Chorużyka na temat budowy przedszkola.
Cytować
-18 #16 Czorny 2018-11-28 07:50
Cytuję Grud:
Cytuję PAMIĘTAM:
JEŻELI CHORUŻYK BĘDZIE SŁUCHAŁ PORAD TAKIEGO GOŚCIA TO TRACĘ W NIEGO WIARĘ, PRZECIEŻ EB TO FACET KTÓRY ZADŁUŻYŁ NASZĄ GMINĘ NA KWOTĘ 27 MLN ZŁ, NIE ZAUWAŻYŁ ŻE NA JEGO BASENACH ZAPOMNIANO WYBUDOWAĆ WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ,NIE WIE CZYM SIĘ RÓŻNI OCYNK OD NIE RDZEWKI, O WIELU INNYCH JEGO BUBLACH NIE WSPOMNĘ,NO I OCZYWIŚCIE NASZ UKOCHANY EDZIU CHCIAŁ SPRZEDAĆ CZERCZ ZA KWOTĘ 700 TYŚ ZŁ NA SZCZĘŚCIE POPRZEDNIA RADA TO ZABLOKOWAŁA TAKICH DORADCÓW GONIĆ I TO DLA DOBRA PIWNICZNEJ

Teraz Czercz poszedł za niecałe 200 tys

Tylko część tej działki a nie całość, nie wiesz to nie pisz!!!!
Cytować
-40 #17 Czorny 2018-11-28 07:54
Cytuję ##x##:
Panie Dariuszu niech Pan się nie otacza takimi ludźmi, E.Bogaczyk cofnął Piwniczną 100lat wstecz, jemu powinni zrobić audyt - podejrzewam że poszedł by siedzieć za niegospodarność. Jak Pan wejdzie w układy z tą ekipą to ludzie zaczną wieszać na Panu psy. Niech Pan rządzi wg własnego pomysłu a nie korzysta z rad ludzi, którzy o rządzeniu nie mieli bladego pojęcia.

Przecież obecny burmistrz nie ma bladego pojęcia o tym jak się pracuje w samorządzie i jak rządzić gminą
Cytować
0 #18 ciekawski 2018-11-28 11:58
a ja chętnie usłyszałbym pana Dariusza stanowisko na temat .p Bogaczyka CZEKAM
Cytować
+77 #19 Ja 2018-11-28 20:42
Cytuję ivan:
chętnie usłyszałbym stanowisko pana Chorużyka na temat budowy przedszkola.

Takie pytania trzeba było zadawać przed wyborami
Cytować
-11 #20 Villas 2018-11-29 06:46
Głosowaliscie na Chorozuka? widać że gość nie ma zielonego pojęcia o rządzenia skoro za doradcę wziął takiego "fachowca" jak EB. I znów jesteśmy w ciemnej du......
Cytować
-40 #21 ... 2018-11-29 09:57
Cytuję Ja:
Cytuję ivan:
chętnie usłyszałbym stanowisko pana Chorużyka na temat budowy przedszkola.

Takie pytania trzeba było zadawać przed wyborami

To nie był mój kandydat
Cytować
-12 #22 St. ULA z K 2018-11-29 20:09
Słyszałem podczas debaty, wypowiedź z ust burmistrza Chorużyka o transparentności. Nie wiem kto za to odpowiada, pan sekretarz czy pani nowa gadżet, ale linku z sesji nie uświadczysz ani na stronie urzędowej, ani na BIP-ie.
Z kolei "Sądeczanin" podczas sesji dysponuje nagraniem owej sesji w trakcie jej trwania, tak wynika z załączonego zdjęcia na Sądeczaninie.
/ http://www.sadeczanin.info/wiadomosci/piwniczna-zdroj-nie-mozna-zwolnic-zastepcy-bylego-burmistrza-bo-zostal-radnym /
Nowy burmistrz, jeszcze dobrze nie zaczął rządzić i już ma coś do ukrycia ? Na przykład podwyżkę pensji o tysiąc złotych, zaproponowaną przez radnego K.Długosza ? Zamiast wice burmistrza na 1/8 etatu, będzie dwóch wiceburmistrzów w tym jeden na pięcioletnim urlopie - brawo. Wstyd dla całej Gminy ! I kolejny powód do wstydu, na sesję nie zostali zaproszeni Radni Powiatowi - nie obecni ! Zamiast nich zasiada komitet wyborczy Pana Dariusza, sami fachowcy. Połowa szacunku jaką darzyłem burmistrza Chorużyka, po przeczytaniu artykułu w "Sądeczaninie", gdzieś wyparowała, a to dopiero pierwsze dni rządów.
Cytować
-37 #23 Piwniczanin 2018-11-29 22:12
Bogaczyk miał ponoć obiecaną posadę wiceburmistrza gdy wygra Chorużyk. Komitet wyborczy Chorużyka to wielu ludzi Bogaczyka, radni Chorużyka to wielu radnych Bogaczyka. Dziwi mnie zdziwienie wyborców Chorużyka,.......to było wiadomo przed wyborami!!!!
Cytować
+33 #24 kosar 2018-11-30 10:49
Cytuję St. ULA z K:
Słyszałem podczas debaty, wypowiedź z ust burmistrza Chorużyka o transparentności. Nie wiem kto za to odpowiada, pan sekretarz czy pani nowa gadżet, ale linku z sesji nie uświadczysz ani na stronie urzędowej, ani na BIP-ie.
Z kolei "Sądeczanin" podczas sesji dysponuje nagraniem owej sesji w trakcie jej trwania, tak wynika z załączonego zdjęcia na Sądeczaninie.
/ http://www.sadeczanin.info/wiadomosci/piwniczna-zdroj-nie-mozna-zwolnic-zastepcy-bylego-burmistrza-bo-zostal-radnym /
Nowy burmistrz, jeszcze dobrze nie zaczął rządzić i już ma coś do ukrycia ? Na przykład podwyżkę pensji o tysiąc złotych, zaproponowaną przez radnego K.Długosza ? Zamiast wice burmistrza na 1/8 etatu, będzie dwóch wiceburmistrzów w tym jeden na pięcioletnim urlopie - brawo. Wstyd dla całej Gminy ! I kolejny powód do wstydu, na sesję nie zostali zaproszeni Radni Powiatowi - nie obecni ! Zamiast nich zasiada komitet wyborczy Pana Dariusza, sami fachowcy. Połowa szacunku jaką darzyłem burmistrza Chorużyka, po przeczytaniu artykułu w "Sądeczaninie", gdzieś wyparowała, a to dopiero pierwsze dni rządów.

Jak może Pani krytykować Pana Chroużyka? Przecież to atak personalny, krytykanctwo, brak Pani argumentów...i takie tam:)
Powyższe to sarkazm oczywiście. Pozdrawiam Panią i innych szczerze zatroskanych o Piwniczną.
Cytować
+16 #25 babsko 2018-11-30 14:04
Cytuję St. ULA z K:
Słyszałem podczas debaty, wypowiedź z ust burmistrza Chorużyka o transparentności. Nie wiem kto za to odpowiada, pan sekretarz czy pani nowa gadżet, ale linku z sesji nie uświadczysz ani na stronie urzędowej, ani na BIP-ie.
Z kolei "Sądeczanin" podczas sesji dysponuje nagraniem owej sesji w trakcie jej trwania, tak wynika z załączonego zdjęcia na Sądeczaninie.
/ http://www.sadeczanin.info/wiadomosci/piwniczna-zdroj-nie-mozna-zwolnic-zastepcy-bylego-burmistrza-bo-zostal-radnym /
Nowy burmistrz, jeszcze dobrze nie zaczął rządzić i już ma coś do ukrycia ? Na przykład podwyżkę pensji o tysiąc złotych, zaproponowaną przez radnego K.Długosza ? Zamiast wice burmistrza na 1/8 etatu, będzie dwóch wiceburmistrzów w tym jeden na pięcioletnim urlopie - brawo. Wstyd dla całej Gminy ! I kolejny powód do wstydu, na sesję nie zostali zaproszeni Radni Powiatowi - nie obecni ! Zamiast nich zasiada komitet wyborczy Pana Dariusza, sami fachowcy. Połowa szacunku jaką darzyłem burmistrza Chorużyka, po przeczytaniu artykułu w "Sądeczaninie", gdzieś wyparowała, a to dopiero pierwsze dni rządów.

Jak nie umiesz posługiwać się komputerem, to się naucz. Ja oglądnęłam transmisję i widzę co zostawiła poprzednia ekipa. Bogaczyk był trochę mniej bezczelny, ale to pewnie dlatego,że nie spodziewał się, że przegra, więc zostawił sobie wyjście Po tej niby podwyżce o tysiąc złotych obecny burmistrz zarabia mniej od swojego poprzednika o jakiś tysiąc lub nawet i dwa. Przestań opowiadać bzdury.
Cytować
+59 #26 ck 2018-11-30 22:18
Cytuję Piwniczanin:
Bogaczyk miał ponoć obiecaną posadę wiceburmistrza gdy wygra Chorużyk. Komitet wyborczy Chorużyka to wielu ludzi Bogaczyka, radni Chorużyka to wielu radnych Bogaczyka. Dziwi mnie zdziwienie wyborców Chorużyka,.......to było wiadomo przed wyborami!!!!


"Ponoć" to to... kotek miau miał... :P Piwniczaninie kochany i wszyscy inni piwniczanie - co to za dywagacje a właściwie ploty chodzą Wam po główkach??? Nic nie było wiadomo - bo nic nie ma !!! Ot - i dupa blada !!! Bo jak przy każdej okazji Pan Burmistrz Chorużyk powtarzał i wciąż , do znudzenia powtarza - NIE BĘDZIE ZASTĘPCY !!!!!!!!!!! I tylko wyjątkowy oportunista ( nie chcę obrażać ..., ale imbecyl, głuchy, wariat, mąciciel, desperat, który nienawidzi i wbija przysłowiowy kij w mrowisko ) będzie do , do usrania, do wyrzygu, do znudzenia śpiewał śpiewkę o zastępcy , o "wielu radnych Bogaczyka", o Bogaczyku itd. Po co? Pytam po kiego chu.....ja ktoś robi zamieszanie i sieje ferment i chce skłócić ludzi w naszej pięknej Piwnicznej ??????? Daj se luz człowieku, idź se do kościoła i się pomódl, tylko szczerze, o spokój duszy i myśli i nie mąć !
Cytować
+25 #27 St.ULAzK 2018-12-02 03:06
Cytuję babsko:
Cytuję St. ULA z K:
Słyszałem podczas debaty, wypowiedź z ust burmistrza Chorużyka o transparentności. Nie wiem kto za to odpowiada, pan sekretarz czy pani nowa gadżet, ale linku z sesji nie uświadczysz ani na stronie urzędowej, ani na BIP-ie.
Z kolei "Sądeczanin" podczas sesji dysponuje nagraniem owej sesji w trakcie jej trwania, tak wynika z załączonego zdjęcia na Sądeczaninie.
/ http://www.sadeczanin.info/wiadomosci/piwniczna-zdroj-nie-mozna-zwolnic-zastepcy-bylego-burmistrza-bo-zostal-radnym /
Nowy burmistrz, jeszcze dobrze nie zaczął rządzić i już ma coś do ukrycia ? Na przykład podwyżkę pensji o tysiąc złotych, zaproponowaną przez radnego K.Długosza ? Zamiast wice burmistrza na 1/8 etatu, będzie dwóch wiceburmistrzów w tym jeden na pięcioletnim urlopie - brawo. Wstyd dla całej Gminy ! I kolejny powód do wstydu, na sesję nie zostali zaproszeni Radni Powiatowi - nie obecni ! Zamiast nich zasiada komitet wyborczy Pana Dariusza, sami fachowcy. Połowa szacunku jaką darzyłem burmistrza Chorużyka, po przeczytaniu artykułu w "Sądeczaninie", gdzieś wyparowała, a to dopiero pierwsze dni rządów.

Jak nie umiesz posługiwać się komputerem, to się naucz. Ja oglądnęłam transmisję i widzę co zostawiła poprzednia ekipa. Bogaczyk był trochę mniej bezczelny, ale to pewnie dlatego,że nie spodziewał się, że przegra, więc zostawił sobie wyjście Po tej niby podwyżce o tysiąc złotych obecny burmistrz zarabia mniej od swojego poprzednika o jakiś tysiąc lub nawet i dwa. Przestań opowiadać bzdury.


Komentarz pisałem przed obejrzeniem sesji, z tego co usłyszałem od ludzi, gdyż nigdzie nie mogłem znaleźć linku do nagrania,w innym miejscu już go sprostowałem (mój komentarz). Wiele się nie myliłem. Czym zasłużył sobie obecny burmistrz, że ma tak duży dodatek funkcyjny prawie 40% ? Pani radna J.Deryng słusznie postąpiła chcąc obniżyć pensję, bo tak się robi na początku rządów każdego burmistrza, potem stopniowo podnosi, jeśli są efekty. Radny K.Długosz z tej samej komisji rewizyjnej zaproponował podwyżkę - wyraźnie widać, że było to "ukartowane". Nie rozumiem czemu wszystko porównywane jest do Pana Bogaczyka, np. pensja itp. (kontynuacja rządów tych samych osób) ? Liczę, że Pan Dariusz będzie sobą, a nie kopią i wie co ma robić.
Ostatnio pensje burmistrzów były mocno obcięte, za sprawą Pana Kaczyńskiego, więc nie dziw się, że Pan Dariusz ma tak niską pensję ( 9 tys.) popytaj jak jest w innych gminach, zdziwisz się. Co do obsługi komputerów to uczęszczam na kurs komputerowy, postaram się poprawić, ale co słyszę na tym kursie to moje, informacji do komentarzy wystarczy na całą pięcioletnią kadencję. Obiecuję poprawę, a "babsko" niech się tak nie-złości. Chcę wierzyć że obecny burmistrz nie pozwoli sobie wejść na głowę i ogarnie to "Towarzystwo".
Cytować
0 #28 Wrażliwi na piękno. 2018-12-02 03:14
Cytuję ck:
Cytuję Piwniczanin:
Bogaczyk miał ponoć obiecaną posadę wiceburmistrza gdy wygra Chorużyk. Komitet wyborczy Chorużyka to wielu ludzi Bogaczyka, radni Chorużyka to wielu radnych Bogaczyka. Dziwi mnie zdziwienie wyborców Chorużyka,.......to było wiadomo przed wyborami!!!!


"Ponoć" to to... kotek miau miał... :P Piwniczaninie kochany i wszyscy inni piwniczanie - co to za dywagacje a właściwie ploty chodzą Wam po główkach??? Nic nie było wiadomo - bo nic nie ma !!! Ot - i dupa blada !!! Bo jak przy każdej okazji Pan Burmistrz Chorużyk powtarzał i wciąż , do znudzenia powtarza - NIE BĘDZIE ZASTĘPCY !!!!!!!!!!! I tylko wyjątkowy oportunista ( nie chcę obrażać ..., ale imbecyl, głuchy, wariat, mąciciel, desperat, który nienawidzi i wbija przysłowiowy kij w mrowisko ) będzie do , do usrania, do wyrzygu, do znudzenia śpiewał śpiewkę o zastępcy , o "wielu radnych Bogaczyka", o Bogaczyku itd. Po co? Pytam po kiego chu.....ja ktoś robi zamieszanie i sieje ferment i chce skłócić ludzi w naszej pięknej Piwnicznej ??????? Daj se luz człowieku, idź se do kościoła i się pomódl, tylko szczerze, o spokój duszy i myśli i nie mąć !

Nie wiemy kim jesteś i nie chcemy wiedzieć, ale po przeczytaniu twojego komentarza, wszyscy zwymiotowali - dobre też, na przeczyszczenie. Strach pomyśleć, że w kościele stoimy koło Ciebie.
Cytować
-14 #29 ... 2018-12-02 10:16
Cytuję St.ULAzK:
Cytuję babsko:
Cytuję St. ULA z K:
Słyszałem podczas debaty, wypowiedź z ust burmistrza Chorużyka o transparentności. Nie wiem kto za to odpowiada, pan sekretarz czy pani nowa gadżet, ale linku z sesji nie uświadczysz ani na stronie urzędowej, ani na BIP-ie.
Z kolei "Sądeczanin" podczas sesji dysponuje nagraniem owej sesji w trakcie jej trwania, tak wynika z załączonego zdjęcia na Sądeczaninie.
/ http://www.sadeczanin.info/wiadomosci/piwniczna-zdroj-nie-mozna-zwolnic-zastepcy-bylego-burmistrza-bo-zostal-radnym /
Nowy burmistrz, jeszcze dobrze nie zaczął rządzić i już ma coś do ukrycia ? Na przykład podwyżkę pensji o tysiąc złotych, zaproponowaną przez radnego K.Długosza ? Zamiast wice burmistrza na 1/8 etatu, będzie dwóch wiceburmistrzów w tym jeden na pięcioletnim urlopie - brawo. Wstyd dla całej Gminy ! I kolejny powód do wstydu, na sesję nie zostali zaproszeni Radni Powiatowi - nie obecni ! Zamiast nich zasiada komitet wyborczy Pana Dariusza, sami fachowcy. Połowa szacunku jaką darzyłem burmistrza Chorużyka, po przeczytaniu artykułu w "Sądeczaninie", gdzieś wyparowała, a to dopiero pierwsze dni rządów.

Jak nie umiesz posługiwać się komputerem, to się naucz. Ja oglądnęłam transmisję i widzę co zostawiła poprzednia ekipa. Bogaczyk był trochę mniej bezczelny, ale to pewnie dlatego,że nie spodziewał się, że przegra, więc zostawił sobie wyjście Po tej niby podwyżce o tysiąc złotych obecny burmistrz zarabia mniej od swojego poprzednika o jakiś tysiąc lub nawet i dwa. Przestań opowiadać bzdury.


Komentarz pisałem przed obejrzeniem sesji, z tego co usłyszałem od ludzi, gdyż nigdzie nie mogłem znaleźć linku do nagrania,w innym miejscu już go sprostowałem (mój komentarz). Wiele się nie myliłem. Czym zasłużył sobie obecny burmistrz, że ma tak duży dodatek funkcyjny prawie 40% ? Pani radna J.Deryng słusznie postąpiła chcąc obniżyć pensję, bo tak się robi na początku rządów każdego burmistrza, potem stopniowo podnosi, jeśli są efekty. Radny K.Długosz z tej samej komisji rewizyjnej zaproponował podwyżkę - wyraźnie widać, że było to "ukartowane". Nie rozumiem czemu wszystko porównywane jest do Pana Bogaczyka, np. pensja itp. (kontynuacja rządów tych samych osób) ? Liczę, że Pan Dariusz będzie sobą, a nie kopią i wie co ma robić.
Ostatnio pensje burmistrzów były mocno obcięte, za sprawą Pana Kaczyńskiego, więc nie dziw się, że Pan Dariusz ma tak niską pensję ( 9 tys.) popytaj jak jest w innych gminach, zdziwisz się. Co do obsługi komputerów to uczęszczam na kurs komputerowy, postaram się poprawić, ale co słyszę na tym kursie to moje, informacji do komentarzy wystarczy na całą pięcioletnią kadencję. Obiecuję poprawę, a "babsko" niech się tak nie-złości. Chcę wierzyć że obecny burmistrz nie pozwoli sobie wejść na głowę i ogarnie to "Towarzystwo".

Długosz? Niedoszły sekretarz. Moze wreszcie zrozumie że jego idolka nie ma szans. Nie brakuje w Piwnicznej cwaniaków którym się wydaje że będą wciskać ciemnotę a ciemna masa we wszystko uwierzy. Radni bezradni, elyta samozwańcza pożal się Boże.
Cytować
+12 #30 zainteresowany 2018-12-04 19:33
Cytuję ivan:
chętnie usłyszałbym stanowisko pana Chorużyka na temat budowy przedszkola.

Na pewno nie będzie go na Czerczu, jak już to przy szkole podstawowej za dużo mniejsze pieniądze, ale czy słusznie?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe Komentarze

Wirtualny Spacer Piwniczna

Komunikacja Piwniczna

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy