Wiadomości z Miasta i Gminy Piwniczna-ZDRÓJ

Kosarzyska – obok Łomnicy i Zubrzyka – były ponoć preferowanym terenem działań burmistrza Janeczka (z dodatkiem Mariusza Lisa). Jednak na zebranie przyszli ludzie z górnych osiedli, którzy nie mieli żadnego powodu do wdzięczności Burmistrzowi, a wręcz zarzucali mu (i Lisowi) lekceważenie ich poważnych problemów, które Gmina powinna była już dawno rozwiązać.

Chyba nie słyszeli powiedzenia: „po co tam zamieszkałeś? Teraz sam/sama sobie zbuduj drogę.”

W wystąpieniu Zastępcy Burmistrza usłyszeliśmy te same stwierdzenia, które znamy z innych zebrań. Jest to mniej-więcej taki zestaw: „pani się nie zna”, „pan się posługuje plotkami, nie będę się odnosił do plotek”, a czasami nawet: „pani kłamie” (znamy to z niejednej sesji Rady Gminy). Inny zestaw to: „proszę napisać do mnie”,  („ależ pisałam siedem pism”), „proszę się zdecydować, czy chce pani tłuczeń, czy nie” („ ale ja chcę mieć drogę”) i podobne. Tak jakoś to zapamiętałem.

No ale – można powiedzieć – to są (do pewnego momentu, gdy nie występuje kwestia zastraszania ludzi, a niemało o tym mówiono) – no więc to są częste pretensje mieszkańców, które zwykle władza stara się łagodzić. Nie tym razem.

Ciekawsze było to, że tak zwany „program Janeczka” prezentował nie Kandydat, ale… też Zastępca Kandydata. Janeczek był tak grzeczny, że się usunął w cień. Może by tam pozostał?

Program Janeczka tak jest podobny do prawdy jak Mariusz Lis do emerytowanego nauczyciela z Łomnicy, którego szczytem doświadczenia (tak twierdził niedawno) było prowadzenie kolonii dziecięcych. Głównymi punktami tego gadanego programu – mam wrażenie – są stwierdzenia: „wspaniała współpraca z Radą Gminy” (O, Boże!), „znakomita współpraca z Powiatem”, „świetna współpraca z Nadleśnictwem”, a bodaj też „ścisła znajomość z licznymi posłami” (tu nawet spokojna dotąd Danuta Lelito była zaskoczona).

Na marginesie: w Piwnicznej niezwykle zyskuje ostatnio nazwisko Mularczyk. Gdyby to Madame Mularczyk(owa) startowała tu na burmistrza, chyba wygrałaby w cuglach. Nikt na razie nie dodał, że w Sączu środowisko PiS-u wystawiło aż czworo kandydatów do jednego fotela. To się nazywa zaplecze kadrowe! Ale niech się tam Mularczykowie dosładzają, my wróćmy do Kosarzysk.

Z najwyższym wysiłkiem prowadzącej spotkanie Ewie Liber udało się oderwać Zastępcę Kandydata od mównicy. Następnie udanie opowiedziały swoje programy właśnie Danuta Lelito i Maria Kulig, przedstawiły też „swoich” sympatycznych kandydatów do Rady Gminy (płeć tu przemilczam, ufam w równość płci w polityce, zachowuję zwyczajową gramatykę).

Po paniach wystąpił Dariusz Chorużyk, z męską krótkością zawiadamiając, że istota jego programu będzie wkrótce opublikowana, a szczegóły będą dopracowywane do końca okresu przedwyborczego, bowiem Kandydat chodzi od domu do domu niejako po prośbie. Prosi o wskazanie, co konkretnego wyborcę boli. Zapewnia też, że gdyby został wybrany, nadal będzie zabiegał o wzajemny dobry kontakt. Ha! Nie będzie to łatwe, ale Chorużyk wydaje się w tej sprawie uparty. To akurat dobry rodzaj uporu.

Ciekawostką spotkania był też atak osiedlowego z Miasta, Piotra Ciągło, na Adama Musialskiego. Musialski wykazał oczywiste przekłamania w opowieści o sukcesach dotychczasowej władzy. Zaś Piotr Ciągło, jeśli dobrze rozumiem, uważa, że lepiej nie mieć telefonii komórkowej niż pozwolić na jej zamontowanie bez rozbudowy multipleksa. W efekcie możemy nie mieć ani jednego, ani drugiego. Ja tam sobie w Wierchomli bez obu radzę, ale nie każdy jest w mojej sytuacji. Są mieszkańcy, którzy   n a p r a w d ę   potrzebują telefonu. Ile to lat już potrzebują? A na świecie szaleje robotyka i sztuczna inteligencja, częściowo z braku piątej klepki u niektórych.

Pośrednio Ciągło przyznał, że pozostałe (poważne) zarzuty Musialskiego są słuszne, bo na ich temat nie pokrzykiwał. Postanowił się uczepić hasła „chcemy więcej programów telewizji - o niczym”. Bo czy 2/3 telewizji nie jest o niczym?

Z zebrania wyskoczyłem w ostatniej chwili, by zdążyć na Dzień Patrona Wierchomli, obchodzony tego samego popołudnia. Pierwszy mecz był „panie–b. młodzi panowie”. Moim zdaniem bohaterką meczu była Marysia, z którą grywałem na tym samym trawniku bodaj 50 lat wcześniej. A może to była nie ta Marysia? Nie ten Witek?

Witold Kaliński

źródło i fot.: Witold Kaliński

Komentarze   

-35 #1 Obecny z Wierchomli 2018-10-02 14:37
" Z najwyższym wysiłkiem prowadzącej spotkanie Ewie Liber udało się oderwać Zastępcę Kandydata od mównicy. " itp.
Czytając ten stek bzdur, mam wrażenie, że radny BYŁ nieobecny na zebraniu w Kosarzyskach, chociaż siedząc za panem poznałem pana. Tak samo radny NIE BYŁ obecny przez całą kadencję. Na szczęście mieszkańców, BYŁ to czas przeszły i oby się nie wrócił.
" Moim zdaniem bohaterką meczu była Marysia, z którą grywałem na tym samym trawniku bodaj 50 lat wcześniej. A może to była nie ta Marysia? Nie ten Witek? "
" Panocku " dopadł cię Niemiec - Alois Alzheimer. Jak zamierzasz sprawować w przyszłości funkcję radnego powiatowego ?
Cytować
+96 #2 Jadwiga 2018-10-02 16:10
To co było piękne stra­ciło swoją war­tość, to co naj­cen­niej­sze obróciło się w mar­ność i po pros­tu by­wa również tak,ze nie chce się odej­sc,ale nie można zos­tać.
Cytować
-26 #3 GAZETA 2018-10-02 18:48
Byłam na zebraniu ale mam zupełnie inny odbiór tego co się tam odbyło, bo trudno to nazwać zebraniem osiedlowym.USTAWKA zorganizowana celowo tak aby można nagadać głupot na temat obecnego Burmistrza oraz Przewodniczącego Jana Toczka, to typowe działanie naszej Pani osiedlowej .Pani Ta zaprosiła więc kilkanaście osób którzy mieli wypełnić odpowiednie role , jedni krzyczeć inni opowiadać głupoty. Był oczywiście były nasz przewodniczący rady który zapewne chciałby dorobić pare groszy do obciętej mu ze względu na współpracę ze służbami emerytury, no ale cóż dobre i pare groszy bo jak tu żyć panie premierze, jak tu żyć za tą obciętą emeryturę, wtórował mu pierwszy KODOWIEC Piwnicznej, autor powyższego artykułu.Wszystko oczywiście skoordynowane przez Panią osiedlową która kiedyś była radną i bardzo chciałaby wrócić do łask -nie daj boże .Nie do pomyślenia jest w Każdej gminie organizowanie zebrań bez ustalenia z wójtami i burmistrzami ale Panie LIBROWA,SIKORSKAoraz LATAŁOWA są tak zajęte że nie mogły zorganizować zebrania w inny dzień jak niedziela 30.09.2018roku.PORAŻKA PANI OSIEDLOWA, PORAŻKA
Cytować
+52 #4 porażka 2018-10-02 18:54
Porażka gdyż na zebraniu w Kosarzyskach było może z dziesięciu mieszkańców tej miejscowości a reszta to ludzie z Majerza , Wierchomli, Piwnicznej . Zebranie z którego według mnie nic nie wynikneło poza straconym czasem, Czas na zmianę osiedlowej .
Cytować
-39 #5 Radny 2018-10-02 20:56
Jest mi ogromnie przykro że Pani Osiedlowa, którą szanuję, podpisała się stroniczością i dopuściła do szkalowania Przewodniczącego Rady, który nie jest z tego osiedla. Nie było tematów ważniejszych?
Cytować
+64 #6 Bidule 2018-10-02 21:23
Ciągło musi jednak udac się na leki na uspokojenie bo jak tak dalej będzie sie udzielał to chłopina się wypali.
Cytować
-26 #7 Helenka 2018-10-02 22:21
...taka tam anegdota do "CEPRA KOKOTA" Przychodzi mieszkaniec Piwnicznej (interesariusz) do Kalińskiego zwierzając się z problemu.
Mieszczuch na to, ale proszę Pana:) ja załatwiam takie rzeczy z samiuśkiego rana:). Kaliński załatwia problem po warszawsku, pomaga biednemu człekowi publikując artykuł w piwniczna.info (no i po kłopocie).
A że jest tytanem pracy o czym sanowi jego kadencja. Podjął się ze zrobi status gminy to zrobi i nie wiem dlaczego mu to wszyscy wytykają. Jest tylko jeden warunek ten kto będzie rządził musi wydłużyć kadencję Rady do 12 lat!
P.S.
Chcecie człeki mieć w Powiecie swojego KOKOTA zagłosujcie na tego lichota!
Cytować
-27 #8 mieszkaniec 2018-10-03 09:03
NA SPOTKANIU W KOSARZYSKACH byli:
-Witold Kaliński- Warszawa
-Marzena Drzewińska- Warszawianka
-Pani Stelmach- Warszawianka
-CHoryżuk- nie wiem z kąd ale nie z Piwnicznej
Przepraszam ale oni chcą decydować o Piwnicznej
Cytować
+47 #9 Ola Boga! 2018-10-03 13:24
Zebranie w Kosarzyskach, jak i pozostałe, to kolejne występy p. Lisa. Podobnie jak na sesjach, to on odpowiada wszystkie pytania (czyżby aż tak mu nie ufał, bał się, że nasz kompetentny burmistrz palnie jakąś głupotę?). A wtedy zaczyna się wyliczanka pt. Nie znacie się, słuchajcie mnie i najlepiej nie komentujcie, bo podam was do sądu, a nie z takimi wygrywałem! A p. Ciągło, wykrzykujący bzdury nie na temat, marzący o aferze podsłuchowej w stylu "Sowa i przyjaciele", biegający niczym skaut w krótkich spodenkach i nagrywający na telefon przebieg zebrań, to czysta parodia! Piwniczański Bond, James Bond! Przeraża, że ludzie takiego pokroju służą w Armii! Ale wspominając słowa Marszałka: "Wam to kury macać....!"
Cytować
-37 #10 Wash&go 2018-10-03 16:08
Cytuję Bidule:
Ciągło musi jednak udac się na leki na uspokojenie bo jak tak dalej będzie sie udzielał to chłopina się wypali.

Trzeba być naprawdę twardym człowiekiem żeby słuchać tych głupot co MR Kalynsky i jego swita opowiada. Najgorsze w tym ze wielu światłych ludzi bezgranicznie mu zaufało. A o Ciągło się nie musimy bać jest twardy i punktuje wszystkich od Janeczka po swoją sąsiadke. Najważniejsze że jest niezależny i spoza jakiegokolwiek układu!
Cytować
-28 #11 strażak 2018-10-04 07:14
Panie Prezesie OSP KOSARZYSKA, czy prawdą jest że obcięto Panu emeryturę, proszę odpowiedzieć ?????????????
Cytować
+49 #12 Ola Boga! 2018-10-04 14:48
Cytuję mieszkaniec:
NA SPOTKANIU W KOSARZYSKACH byli:
-Witold Kaliński- Warszawa
-Marzena Drzewińska- Warszawianka
-Pani Stelmach- Warszawianka
-CHoryżuk- nie wiem z kąd ale nie z Piwnicznej
Przepraszam ale oni chcą decydować o Piwnicznej

Oczywiście! Te osoby są tu z własnego wyboru, dlatego, że zakochały się w tych okolicach i im na nich zależy, bo starają się coś dla tu zrobić, a nie wyrzucać śmieci po lasach, palić plastikiem i awanturować się z sąsiadem o miedzę. Bo chyba m.in dla tego nie mamy już wyciągów na Suchej Dolinie? To właśnie osoby przyjezdne w dużej mierze ściągają tu kapitał, inwestują tu a co najważniejsze, tak jak wszyscy płacą tu podatki, są zameldowani więc jak najbardziej mają do tego prawo, jeśli nie obowiązek. I proszę uwierzyć, że przyjezdnych jest tu już dużo, dużo więcej!
Cytować
+37 #13 Magdalena Stelmach 2018-10-04 17:06
Cytuję mieszkaniec:
NA SPOTKANIU W KOSARZYSKACH byli:
-Witold Kaliński- Warszawa
-Marzena Drzewińska- Warszawianka
-Pani Stelmach- Warszawianka
-CHoryżuk- nie wiem z kąd ale nie z Piwnicznej
Przepraszam ale oni chcą decydować o Piwnicznej

Witam, startuję na radną z komitetu p. Dariusza Chorużyka. Mieszkam w Piwnicznej, tu mieszkają moj mąż i moje dzieci. Tu płacimy podatki i z powodu mojego pochodzenia nie mam żadnych ulg. Więc proszę nie szykanować mnie z powodu miejsca mojego urodzenia, jestem dumna z mojego rodzinnego miasta i wpisanej w niego historii mojej rodziny. Życzę wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Magdalena Stelmach
Cytować
+34 #14 Obca do strażak 2018-10-04 19:52
Wystarczy poczytać,
przecież Prezes złożył oświadczenie na liście kandydatów. Nie róbcie sensacji i troche pokory.
Cytować
+48 #15 ... 2018-10-04 20:03
Cytuję Bidule:
Ciągło musi jednak udac się na leki na uspokojenie bo jak tak dalej będzie sie udzielał to chłopina się wypali.

On już jest wypalony, albo wylądował po skoku nie na tej części ciała co trzeba.
Cytować
+87 #16 Wojenka 2018-10-04 20:20
Cytuję mieszkaniec:
NA SPOTKANIU W KOSARZYSKACH byli:
-Witold Kaliński- Warszawa
-Marzena Drzewińska- Warszawianka
-Pani Stelmach- Warszawianka
-CHoryżuk- nie wiem z kąd ale nie z Piwnicznej
Przepraszam ale oni chcą decydować o Piwnicznej

Przynajmniej oni sie interesują tym co dzieje sie w gminie. Poza tym ile lat trzeba mieszkać w tej naszej malej miescinie zeby mozna było zabierać głos??
A ja sie pytam w takim razie gdzie byli Piwniczanie, bo na pewno nie na spotkaniach czy to w Kosarzyskach, Majerzu, Wierchomli itd... Nikt nie chce chodzic na zebrania, ale później każdy pyta "co bylo na zebraniu" ..żałosne
Cytować
+38 #17 cojcoj 2018-10-05 00:49
Cytuję Wash&go:
Cytuję Bidule:
Ciągło musi jednak udac się na leki na uspokojenie bo jak tak dalej będzie sie udzielał to chłopina się wypali.

Trzeba być naprawdę twardym człowiekiem żeby słuchać tych głupot co MR Kalynsky i jego swita opowiada. Najgorsze w tym ze wielu światłych ludzi bezgranicznie mu zaufało. A o Ciągło się nie musimy bać jest twardy i punktuje wszystkich od Janeczka po swoją sąsiadke. Najważniejsze że jest niezależny i spoza jakiegokolwiek układu!


AŚ napisoł.... Główny lizus obecnej władzy, jakby mógł to by w du....c.i.e wluzł - a komu ? no wiadome.
Cytować
-36 #18 Vučji Pãstir 2018-10-05 02:15
Cytuję Ola Boga!:
Cytuję mieszkaniec:
NA SPOTKANIU W KOSARZYSKACH byli:
-Witold Kaliński- Warszawa
-Marzena Drzewińska- Warszawianka
-Pani Stelmach- Warszawianka
-CHoryżuk- nie wiem z kąd ale nie z Piwnicznej
Przepraszam ale oni chcą decydować o Piwnicznej

Oczywiście! Te osoby są tu z własnego wyboru, dlatego, że zakochały się w tych okolicach i im na nich zależy, bo starają się coś dla tu zrobić, a nie wyrzucać śmieci po lasach, palić plastikiem i awanturować się z sąsiadem o miedzę. Bo chyba m.in dla tego nie mamy już wyciągów na Suchej Dolinie? To właśnie osoby przyjezdne w dużej mierze ściągają tu kapitał, inwestują tu a co najważniejsze, tak jak wszyscy płacą tu podatki, są zameldowani więc jak najbardziej mają do tego prawo, jeśli nie obowiązek. I proszę uwierzyć, że przyjezdnych jest tu już dużo, dużo więcej!

Jaki kapitał?Jakie inwestycje??Wszystko co robią to robią dla siebie a podatki każdy płacić musi a co do awantur o miedzę to wszędzie są i będą tylko ludzie z blokowisk tego zrozumieć nie mogą i ci przyjezdni co po paryjach chatki pokupili i mędrkować tylko potrafią.Teraz przypomniało mi się co do tego kapitału a każdy to chyba zna : "Kura zawsze grzebie pod siebie a nie od siebie"i tak samo jest ludźmi którym gdzieś w wielkim mieście nie wyszło to tu mieszać i"szczęścia szukać im przyszło".
Cytować
+25 #19 nikt 2018-10-05 09:14
Cytuję Vučji Pãstir:
Cytuję Ola Boga!:
Cytuję mieszkaniec:
NA SPOTKANIU W KOSARZYSKACH byli:
-Witold Kaliński- Warszawa
-Marzena Drzewińska- Warszawianka
-Pani Stelmach- Warszawianka
-CHoryżuk- nie wiem z kąd ale nie z Piwnicznej
Przepraszam ale oni chcą decydować o Piwnicznej

Oczywiście! Te osoby są tu z własnego wyboru, dlatego, że zakochały się w tych okolicach i im na nich zależy, bo starają się coś dla tu zrobić, a nie wyrzucać śmieci po lasach, palić plastikiem i awanturować się z sąsiadem o miedzę. Bo chyba m.in dla tego nie mamy już wyciągów na Suchej Dolinie? To właśnie osoby przyjezdne w dużej mierze ściągają tu kapitał, inwestują tu a co najważniejsze, tak jak wszyscy płacą tu podatki, są zameldowani więc jak najbardziej mają do tego prawo, jeśli nie obowiązek. I proszę uwierzyć, że przyjezdnych jest tu już dużo, dużo więcej!

Jaki kapitał?Jakie inwestycje??Wszystko co robią to robią dla siebie a podatki każdy płacić musi a co do awantur o miedzę to wszędzie są i będą tylko ludzie z blokowisk tego zrozumieć nie mogą i ci przyjezdni co po paryjach chatki pokupili i mędrkować tylko potrafią.Teraz przypomniało mi się co do tego kapitału a każdy to chyba zna : "Kura zawsze grzebie pod siebie a nie od siebie"i tak samo jest ludźmi którym gdzieś w wielkim mieście nie wyszło to tu mieszać i"szczęścia szukać im przyszło".

pora na edukację panie Vučji Pãstir - zobacz no pan na film czy to pod siebie czy od siebie

https://www.youtube.com/watch?v=KMmaYXA0nkI

- no rozumiem że się pan pomylił w pisaniu ale po obejrzeniu filmu zmieni pan zdanie - zaczynam się zastanawiać (i myśle że pan również to uczyni) kto jest kwoką a kto pisklakiem a co za tym idzie kto pracuje a kto objada - taki to morał panie Vučji Pãstir - kiepsko z logiką u pana
- może ziółka??
Cytować
-22 #20 radny bronek 2018-10-06 13:23
Związku z tym że jestem zablokowany na fb do 04 11 2018r. Nawiązując do komentarza pani Justyny Deryng, na temat nagrania Zebrania Osiedlowego w Kosarzyskach, nie mogę się wypowiadać w tej sprawie, ponieważ tam nie byłem tam obecny, Pani Osiedlowa wiedziała że zebranie było nagrywane, gdyż poinformowała mnie o tym. Na temat zrywania plakatów to jestem oburzony, nigdy takimi rzeczami się nie zajmuję, zrywają plakaty ludzie nie dobrzy, autor artykułu W.K. podobno nie jest bez winy, słyszałem i bardzo nad tym ubolewam że osobiście zerwał plakat, nie chce mi się w to wierzyć.
Cytować
+38 #21 Ola Boga! 2018-10-07 12:41
Cytuję Vučji Pãstir:
Cytuję Ola Boga!:
Cytuję mieszkaniec:
NA SPOTKANIU W KOSARZYSKACH byli:
-Witold Kaliński- Warszawa
-Marzena Drzewińska- Warszawianka
-Pani Stelmach- Warszawianka
-CHoryżuk- nie wiem z kąd ale nie z Piwnicznej
Przepraszam ale oni chcą decydować o Piwnicznej

Oczywiście! Te osoby są tu z własnego wyboru, dlatego, że zakochały się w tych okolicach i im na nich zależy, bo starają się coś dla tu zrobić, a nie wyrzucać śmieci po lasach, palić plastikiem i awanturować się z sąsiadem o miedzę. Bo chyba m.in dla tego nie mamy już wyciągów na Suchej Dolinie? To właśnie osoby przyjezdne w dużej mierze ściągają tu kapitał, inwestują tu a co najważniejsze, tak jak wszyscy płacą tu podatki, są zameldowani więc jak najbardziej mają do tego prawo, jeśli nie obowiązek. I proszę uwierzyć, że przyjezdnych jest tu już dużo, dużo więcej!

Jaki kapitał?Jakie inwestycje??Wszystko co robią to robią dla siebie a podatki każdy płacić musi a co do awantur o miedzę to wszędzie są i będą tylko ludzie z blokowisk tego zrozumieć nie mogą i ci przyjezdni co po paryjach chatki pokupili i mędrkować tylko potrafią.Teraz przypomniało mi się co do tego kapitału a każdy to chyba zna : "Kura zawsze grzebie pod siebie a nie od siebie"i tak samo jest ludźmi którym gdzieś w wielkim mieście nie wyszło to tu mieszać i"szczęścia szukać im przyszło".

Awantury o miedzę są wszędzie - prawda, ale u nas zniszczyły Gminę i jej największą atrakcję turystyczną,sportową i chyba też historyczną, bo od lat ludzie przyjeżdżali na Suchą Dolinę. Tylko pogratulować.
Pytasz się jaki kapitał? Zakup samego domu to kilkaset tysięcy złotych. Prowadzenie jakiejkolwiek działalności działalności gospodarczej - to też prywatny kapitał. I - być może najważniejsze - kapitał intelektualny, który jest nieprzeliczalny. To w większości "ptoki" i "krzoki" są najaktywniejszymi działaczami społecznymi. Bo tak zwanym "pniokom" za darmo nic się nie opłaca zrobić. I ostatnie: w miastach się nie udało? To skąd mieli by pieniądze na zakup gruntów i domów? Poza tym mamy tu też kilka rodzin mieszanych, które mogły sobie siedzieć na zagranicą, a woleli przyjechać tu i swój potencjał finansowy zainwestować w ten region. Więc siedź dalej na górach i ucz się od kur, jak tu ziarnko znaleźć i nie mędrkuj.
Cytować
-53 #22 szach mat 2018-10-07 22:47
Ten Vučji Pãstir to jakiś okoliczny hejter. Aż kipi na portalu od chłopa, a na facebooku też już namierzony!
Same hejty - Panie weź Pan idź w góry, pomedytuj skoro taki lokals to doceń walory Twojej małej ojczyzny i zrób nam przysługę - ochłoń wśród piwnicońskich lasów.
Pozdrawiam i wysyłam relaksujące sygnały.
cichutko..... cii.... shhhh....
Cytować
+57 #23 Radny bronek 2018-10-08 09:29
Prostuję, Pani Przewodnicząca Osiedla Kosarzyska dowiedziała się o nagrywaniu już po Zebraniu Osiedlowym, przepraszam Panią Ewę
Cytować
+31 #24 Józek z za potoka 2018-10-09 17:44
Wooow co za wyznanie Ciągnika idź na kolanach do Częstochowy oddaj wszystkie pieniądze na kampanie Janeczka .
Byłeś wychwalany pod niebiosy za kadecji "BYŁEŚ "wspaniały :)
A jak któregoś dnia przyjdzie ci do głowy że się pomyliłeś to drzew przy drodze do domu nie brakuje,Krnelka cię zaatakuje i do Rytra skieruje :)
Cytować
+32 #25 Armiia pod maszt !! 2018-10-09 18:00
Cytuję Ola Boga!:
Zebranie w Kosarzyskach, jak i pozostałe, to kolejne występy p. Lisa. Podobnie jak na sesjach, to on odpowiada wszystkie pytania (czyżby aż tak mu nie ufał, bał się, że nasz kompetentny burmistrz palnie jakąś głupotę?). A wtedy zaczyna się wyliczanka pt. Nie znacie się, słuchajcie mnie i najlepiej nie komentujcie, bo podam was do sądu, a nie z takimi wygrywałem! A p. Ciągło, wykrzykujący bzdury nie na temat, marzący o aferze podsłuchowej w stylu "Sowa i przyjaciele", biegający niczym skaut w krótkich spodenkach i nagrywający na telefon przebieg zebrań, to czysta parodia! Piwniczański Bond, James Bond! Przeraża, że ludzie takiego pokroju służą w Armii! Ale wspominając słowa Marszałka: "Wam to kury macać....!"Masakra ,mieć takiego osiedlowego,startującego na radnnego .
To że maszt postawił na posesji to wstyd dla rodziny i sasiadów , plakaty wiesza ,aby głosować i chodzi po domach jak ubogi .
Ludzie to co on wyprawia to woła o pomstę ,już nie wspomnę o nagraniach czy to normalne???
Cytować
+15 #26 #DNO za potoka## 2018-10-15 09:23
Cytuję Armiia pod maszt !!:
Cytuję Ola Boga!:
Zebranie w Kosarzyskach, jak i pozostałe, to kolejne występy p. Lisa. Podobnie jak na sesjach, to on odpowiada wszystkie pytania (czyżby aż tak mu nie ufał, bał się, że nasz kompetentny burmistrz palnie jakąś głupotę?). A wtedy zaczyna się wyliczanka pt. Nie znacie się, słuchajcie mnie i najlepiej nie komentujcie, bo podam was do sądu, a nie z takimi wygrywałem! A p. Ciągło, wykrzykujący bzdury nie na temat, marzący o aferze podsłuchowej w stylu "Sowa i przyjaciele", biegający niczym skaut w krótkich spodenkach i nagrywający na telefon przebieg zebrań, to czysta parodia! Piwniczański Bond, James Bond! Przeraża, że ludzie takiego pokroju służą w Armii! Ale wspominając słowa Marszałka: "Wam to kury macać....!"Masakra ,mieć takiego osiedlowego,startującego na radnnego .
To że maszt postawił na posesji to wstyd dla rodziny i sasiadów , plakaty wiesza ,aby głosować i chodzi po domach jak ubogi .
Ludzie to co on wyprawia to woła o pomstę ,już nie wspomnę o nagraniach czy to normalne???

Mamy takich Radnych ,co nie umieją się zachować ani na tematy zadane odpowiedzieć .
Jednym słowem DNO!!!
Krzyczeć nagrywać my chcemy spokoju ośedlowemu dziękujemy !!!


Jedyna radna co potrafi się zachować z godnością do ludzi i do sąsiadów to Pani Justyna Deryng
Pozdrawiam i wysyłam relaksujące sygnały.
cichutko.....
Cytować
-18 #27 Bleble 2018-10-15 10:20
Jestem dumna z Pana Osiedlowego i pocałujcie go dwie litery...
Cytować
+3 #28 #27 Bleble 2018-10-22 09:19
Cytuję Bleble:
Jestem dumna z Pana Osiedlowego i pocałujcie go dwie litery...


Teraz też jesteś dumna ???
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe Komentarze

Wirtualny Spacer Piwniczna

Komunikacja Piwniczna

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy